Флагманський BROCARD відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

2 Грудня 2019 — 29 Грудня 2019
Флагманський BROCARD відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

Напередодні Нового року на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza відкриється ще один BROCARD, який стане флагманським і одним з найбільших в мережі. Новий магазин площею понад 700 м2 представить повний асортимент брендів з портфоліо компанії, в тому числі нішеві аромати. Другий BROCARD в ТРЦ Ocean Plaza стане 99 магазином компанії «Брокард-Україна».

«ТРЦ Ocean Plaza є одним з найбільш відвідуваних торгових центрів Києва, і перший магазин BROCARD в ньому входить в топ-3 найуспішніших в мережі. При цьому формат існуючого магазину не дозволяв представити повний асортимент брендів з портфоліо компанії. Тому було прийнято рішення відкрити другий об'єкт з максимальним асортиментом», - пояснює появу другого магазину директор зі стратегічного розвитку «Брокард-Україна» Олена Лада. За її словами, в новому магазині вперше в мережі з'являться аромати Jo Malone, молодий американський нішевий бренд Vilhelm Parfumerie, ексклюзивна кутюрна колекція ароматів Armani Prive. Також на відміну від інших об'єктів мережі, тут частина ароматів буде згрупована не по брендам, а по зручним для клієнтів класифікацій: свіжі, солодкі, квіткові і т.д. Новий магазин буде виконаний в чорно-білій концепції, зонувати відповідно до товарними групами: парфумерія, декоративна косметика та засоби по догляду за шкірою і волоссям, а також розділений на жіночий і чоловічий сектори. При цьому яскраві led-панелі загальною площею 43 м² привертатимуть увагу, допомагаючи відвідувачам краще орієнтуватися в світі косметики і парфумерії завдяки рекламних роликів провідних світових брендів.

За інформацією компанії, в наступному році BROCARD планує ще 6 відкриттів - 3 магазини в Києві і 3 в регіонах. Це будуть як класичні магазини BROCARD, так і бутики нішевой парфумерії BROCARD Niche Bar. Крім цього продовжиться реконструкція і реновація мережі: існуючі магазини будуть оновлюватися і запускатися в новому чорно-білому форматі.