Особистий кабінет

Колекція нижньої білизни Marks & Spencer і Розі Хантінгтон-Уайтлі

5 Травня 2017 — 7 Лютого 2018

Британський бренд Marks & Spencer продовжив творчу колаборацію з Розі Хантінгтон-Уайтлі: модель п'ятий сезон поспіль виступає в якості музи і героїні капсульної колекції нижньої білизни Rosie for Autograph.
 ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT2_221_-_Rosie_Silk_Balcony_Bra.jpg
В основі колекції Rosie for Autograph весна-літо 2017 - м'який шовк, чуттєві мережива і витіюваті візерунки. Витончені богемні малюнки, вишукані барокові орнаменти і витончені обриси квітів на французькому ажурі імпонують романтичній натурі Розі Хантінгтон-Уайтлі та настрою сезону.
Насичені відтінки бордо, марсали і морської лазурі - ключові кольори колекції, які розбавлені приглушеними тонами пелюсток орхідей, рожевого парфе, вершків і карамелі. Делікатна палітра - в такт ніжної весни.
ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT8_076_-_Rosie_Lace_Insert_Chemise_(2).jpg ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT8_093_-_Rosie_Lace_Insert_Chemise_(2).jpg
Перлини колекції - легке кімоно з трендовим принтом і елегантне бра з мереживом, що огортає декольте і шию.
«Капсула Rosie for Autograph весна-літо 2017 оповита флером жіночності: плавні візерунки і обриси квітів залишають м'які відбитки на французькому мереживі. Богемні патерни і палітра прикрашає всі моделі - нижню білизну, сорочки та халати. Атласні тканини і трендові аплікації на нічних сорочках і топах перетворюють моделі в елементи основного гардеробу, які ідеально підходять під штани» - такою бачить колекцію Сьюзі Дженкінсон, керівник напрямку Lingerie, Swim & Active Design в компанії Marks & Spencer.
ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT9_003_-_Rosie_Jersey_Marl_Lace_Top_and_Pant.jpg ROSIE_FOR_AUTOGRAPH__SHORT10_021_-_Rosie_Lace_Back_PJ.jpg
«У цьому році я відзначаю 5-й рік співпраці з Marks & Spencer в рамках капсули Rosie for Autograph і надзвичайно рада повторити досвід минулих років. Я хотіла знову відчути теплоту, любов і самовіддачу, з якою Сьюзі та її команда працюють над проектом. Нижня білизна і моделі для домашнього відпочинку відрізняються вишуканими флористичними принтами, м'якими конструкціями, а розкішні шовк і шнурівки на корсетах підкреслюють красу жіночих форм. А від домашнього одягу з фантазійними принтами я просто в захваті! »- поділилася думкою Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×