Благодійна акція "Take a cat"

19 Лютого 2020
Благодійна акція "Take a cat"

Хочемо щиро подякувати всім, хто приєднався до нашої акції «Take a cat» на свято Закоханих 14 лютого в ТРЦ Ocean Plaza. 11 пухнастиків знайшли затишні домівки у турботливих хазяїв протягом пари годин від початку роботи стенда!

foto-32.jpg

Ще до початку люди вже чекали на котиків, яких бачили на фото та хотіли познайомитись на виставці.

Куратори фонду поспілкувались із кожним бажаючим – зазвичай, в договорі заповнюються паспортні дані, ім'я та прізвище, але крім цього вони поговорили з майбутніми власниками, щоб дізнатися якомога більше про них.

foto-15.jpg

Маленьку Зіту забрала молода сім'я Аліна і Олександр, інженер і менеджер в сфері шоу-бізнесу. Кішечку перейменували на Зою, і вона швидко адаптувалася, а подружжя шалено щасливе кото-поповненню в родині. Чорне кошеня забрала чудова сім'я з донькою 9 років, і ще одного кота забрав молодий підприємець, який давно хотів завести собі пухнастого друга. Так само 2 дорослі кішечки забрали молоді пари, і ще кошеня забрала мама з донькою студенткою.

Команда ТРЦ і фонду дуже вдячні всім, хто допоміг маленьким хвостикам знайти собі чудові сім'ї в цей чарівний день любові!

Снимок экрана 2020-02-19 в 17.10.51.png