Особистий кабінет

«БОБОТ ТА ЕНЕРГІЯ ВСЕСВІТУ» - КІНО, ЯКЕ ЗМУШУЄ ЗАМИСЛИТИСЬ

3 Вересня 2018 — 17 Вересня 2018

Вперше в історії українського кінематографу виходить фантастична стрічка, яку повністю зроблено в Україні. Фільм створено українською студією Mental dRrive за підтримки Держкіно. 

У столичному кінотеатрі СінемаСіті відбулася гала-прем’єра, на яку зібралися представники шоу- та кінобізнесу. Серед гостей були: актриса Ірма Вітовська, продюсер Ігор Кондратюк, голова Нацради з питань телебачення і кіно Юрій Артеменко,  керівник і засновник компанії Film.ua Сергій Созановський, співачка Віра Кікелія, ведуча Анна Заклецька і багато інших.
 
Перші враження від фільму різнопланові та яскраві. Але всі глядачі погоджуються, що візуальний рівень фільму може змагатися з Голівудом.

2.jpg  1.jpg  3.jpg

«Мене надихає реакція на фільм наших юних глядачів - бо саме вони були нашими натхненниками і саме для них ми хотіли створити новий космічний світ, в який би вони далі бавилися. Наше майбутнє - це діти, про яких ми зняли фільм.  Я справді хочу, щоб український глядач знайшов у цьому фільмі глибші сенси, аніж їх видно на поверхні», - Олексій Москаленко, генеральний продюсер.

«Я радий, що фільм викликав бурю емоцій у наших глядачів. Думати і переживати - це найважливіша роль кіно. Коли людина виходить з залу і ні про що не задумується - вона дарма витратила час. Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття - зовсім не машинами для сміття. Наш фільм - це новий Всесвіт, в який зможуть гратися наші діти», - Максим Ксьонда, режисер.

Нагадаємо, що команда фільму запустила соціальну ініціативу зі збору сміття #БоботПротиСміття, яку підтримали «Київміськвторресурси», «Україна без сміття» та мережа супермаркетів «Сільпо».
Трейлер

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×