Особистий кабінет

Вигравайте квитки на головну пісенну подію року за шопінг в Ocean Plaza

25 Квітня 2017 — 12 Лютого 2018
Макет анонса_ФБ_билеты.jpg

Вся Україна з нетерпінням чекає на одну з найяскравіших міжнародних музичних подій, яка відбудеться 9-13 травня у МВЦ. А Ocean Plaza запрошує відвідувачів взяти участь у святкових активностях напередодні конкурсу і дарує можливість виграти квитки на фінал головної пісенної події року. 

В Ocean Plaza відбудуться зіркові автограф-сесії з учасниками національного відбору, представниками конкурсу від України і учасниками минулих років.

11 травня - автограф-сесія з гуртом «Сальто Назад»
12 травня - автограф-сесія з гуртом MELOVIN та розіграш квитків на головну пісенну подію року.
25 травня - автограф-сесія з неперевершеною JAMALA
29 квітня вже відбулася перша із запланованих автограф-сесій з українськими рокерами – гуртом O.Torvald. 

Шопінг в Ocean Plaza в період з 25 квітня по 12 травня також не обійдеться без подарунків – всі, хто зробить покупки на суму від 500 грн. у магазинах торгового центру в цей період і зареєструється на інфостійці, отримають шанс виграти квитки на двох і на власні очі побачити виступ неперевершеної Джамали, а також повболівати за українських рокерів O'TORVALD. 

Більш того, кожен може підтримати наших учасників конкурсу теплими побажаннями. Ocean Plaza готує ролик з відеопривітаннями від своїх відвідувачів, а серед всіх учасників активності будуть розіграні 5 футболок і 20 карток з автографом O.Torvald. 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВІЙ АКЦІЇ
«ПІДТРИМАЙ НАШИХ» :
 (далі – «Офіційні умови» або «Правила»)

Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил (Офіційних умов).
Організатор/Замовник не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.
1. Замовник та Організатор Акції
1.1. Замовником рекламно-маркетингової Акції «ПІДТРИМАЙ НАШИХ» (надалі – «Акція») виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційний союз «Либідь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 176.
1.2. Організатором/Виконавцем Акції виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «ТМА КОМ’ЮНІКЕЙШНЗ», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 13а.
2. Територія проведення, тривалість Акції
2.1. Акція проводиться на території ТРЦ «Оушен Плаза», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Горького (Антоновича) 176 (далі – ТРЦ) і триватиме з 25 квітня 2017 року до 12 травня 2017 року включно (надалі – «Період проведення Акції»).
УВАГА! Реєстрація Карток припиняється 12 травня 2017 року о 19:00:00 годині.
3. Продукція, що бере участь в Акції
3.1. В Акції беруть участь товари усіх орендарів ТРЦ «Оушен Плаза» (надалі – «Товари»), крім Товарів, що реалізуються на території гіпермаркету «Ашан».
4. Право на участь в Акції
4.1. Брати участь в Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).
4.2. Учасником Акції є фізична особа, яка, під час дії Акції, здійснила купівлю будь-яких товарів в будь-яких магазинах (крім магазину «Ашан»), що знаходяться на території ТРЦ «Оушен Плаза» (адреса: м. Київ, вул. Горького (Антоновича), 176) (далі – ТРЦ) на загальну суму від 500 (п’ятисот) гривень), тобто здійснити купівлю товарів одним  чеком на загальну суму від 500 (п’ятисот) гривень.
УВАГА! Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора та Замовника або представники орендарів (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції та обслуговування ТРЦ, а також безпосередні члени їх родин.
Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції, Замовника Акції, Партнера Акції, орендарів ТРЦ.
5. Порядок участі в Акції
5.1. Для участі в Акції необхідно:
5.1.1. Протягом строку дії Акції необхідно придбати Товари, що наведені в п. 3.1. даних Правил, виключно в ТРЦ «Оушен Плаза» на загальну суму від 500 (п’ятисот) гривень, тобто здійснити купівлю товарів одним чеком на загальну суму від 500 (п’ятисот) гривень, за адресою, зазначеною в п.2.1. цих Правил, що має бути підтверджено наявністю розрахункового документу (фіскального або товарного, належно оформленого чеку).
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Акції.
5.1.2. Щоб зареєструватися учасником Акції покупцю необхідно на промо-стійці (на 1-му поверсі ТРЦ «Оушен Плаза», біля інфо-стійки):
- пред’явити розрахунковий документ (фіскальний або товарний, належно оформлений чек), який відповідає умовам участі у Акції;
- зареєструвати його;
- отримати та заповнити персональну реєстраційну картку учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника - П.І.Б., контактний телефон, тощо, (надалі – «Картка»).
5.2. Заповнивши Картку відповідно до даних Правил, учасник отримує право на участь у розіграші Призів Акції.
УВАГА! Один Учасник має можливість заповнювати не більше 3 (трьох) Карток.
5.3. Усі Картки, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призів.
5.4. До участі в Акції допускаються лише розрахункові документи (чеки) Учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції, та Картки, заповнені згідно п. 5.1 цих Правил.
5.5. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали Картки для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Оушен Плаза».
5.6. Організатор Акції має право вимагати у Учасника Акції пред'явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали Картки для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Оушен Плаза», в будь-який момент на свій розсуд.
6. Проведення розіграшу Призів.
6.1. Призами Акції є квитки на денний фінал Євробачення, що відбудеться 13 травня 2017 року (надалі – «квитки»). Один Приз – 2 (два) квитки, загальна кількість Призів – 2 (дві) штуки.
6.2. 12 травня 2017 року після 19:00 за адресою, зазначеною у пункті 2.1. цих Правил, відбудеться розіграш Призів. Визначення переможців Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Карток Учасників, що беруть участь в Акції.
Увага! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Переможця шляхом розміщення інформації на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та http://vk.com/oceanplaza.
6.3. Призи  поверненню чи обміну не підлягають. Виплата грошового еквіваленту Призів або заміна Призів іншими товарами/ послугами не допускається.
6.4. У разі отримання Призів, та у випадку повернення Товару, придбаного під час Акції за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для отримання Призів, Призи повертаються одночасно з Товаром. У зв’язку з цим всі Учасники повинні мати при собі всі зареєстровані оригінали розрахункових документів (чеків), дані яких повинні відповідати даним, зазначеним в Картках Учасників під час реєстрації.
6.5. З моменту отримання Призів Організатор Акції не несе відповідальність за випадкове знищення/втрату чи пошкодження Призів.
6.6. Учасник Акції визначений переможцем Акції, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу Призів є обов’язковою умовою для отримання Призу. Якщо Учасник відсутній у зазначений час в місці розіграшу Призів, визначається інший переможець Акції за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх Карток.
6.7. Учасник Акції, визначений переможцем Акції, пред’являє оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт (посвідчення водія) в місці розіграшу Призів. Пред’явлення оригіналу документа з  фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія) є обов’язковою умовою для отримання Призу. Також переможець надає Організатору:
- копії паспорту Учасника;
- оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником всіх умов Акції.
6.8. Особа, визначена як переможець Акції, отримує квитки після перевірки Організатором оригіналу розрахункового документу (чеку), зазначеного Учасником при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорту та ідентифікаційного номеру, у місці проведення розіграшу одразу після проведення розіграшу (за умові відсутності заяви переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів»).
У випадку подання переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення переможця, в строки, визначені законодавством України, та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, переможець втрачає право на отримання Призу.
6.9. Переможець Акції має право отримати Приз після підписання акту приймання-передачі Призу. Один Переможець може отримати не більше одного Призу.
7. Права та обов’язки Організатора
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату та час проведення розіграшу та визначення Переможців. Інформацію про змінену дату визначення Переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та http://vk.com/oceanplaza
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення переможців про їх перемогу.
7.3. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Призів у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру в м. Києві, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученні Призів.
7.4. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Акції з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, в т.ч. з причини зазначення Учасником Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
7.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Призу.
7.6. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті: www.oceanplaza.com.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/OceanPlaza та http://vk.com/oceanplaza. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
7.7. Замовник Акції не несе жодної відповідальності при проведенні Акції, розіграші та врученні Призів. Всі претензії, що можуть бути пред’явлені згідно з законодавством України з приводу проведення Акції, розіграшу та врученню Призів, мають бути пред’явлені до Організатора Акції.
8. Прикінцеві положення
8.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. Організатор Акції не вступає у суперечки з-поміж самих учасників щодо визначення їх претендентами на отримання Призів.
8.3. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Призів, передбачених умовами Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання Призів, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.
8.4. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами Призу.
8.5. Факт заповнення Картки учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами цих Правил, а також згоду на  використання, зберігання та обробку їхніх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором  або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
8.6. Беручи участь в Акції, Учасники підтверджують, що вони ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
8.7. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов (Правил), і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.8. Організатор Акції має право залучати третіх осіб для виконання умовцих Правил. 

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×