Back to school із Marks&Spencer

4 Липня 2019 — 31 Серпня 2019
Back to school із Marks&Spencer

Британський бренд Marks & Spencer виробляє шкільну форму майже 100 років, з кожним роком удосконалюючи її якість за допомогою інноваційних технологій. Як результат, форма довше носиться, менше мнеться і є більш стійкою до забруднень. У ній діти можуть залишатися дітьми — вчитися, грати й активно проводити час!

Які батьки не мріють, щоб форма довше мала гарний вигляд, менше бруднилася і м’ялася? Розробки Marks & Spencer втілюють їхні мрії в реальність.

Технологія StayNewтм подовжує життя формі. Для пошиття використовується трикотаж із підвищеною зносостійкістю, тому речі витримують багаторазові прання, зберігають форму, не кошлатяться та не втрачають колір.

00293_SHOT4_195_ONLINE_ONLY.jpg00293_SHOT3_159.jpg00293_SHOT7_530_ECOM.jpg

Формі не страшні негода та забруднення, адже тканина оброблена спеціальним покриттям, яке відштовхує бруд і воду. «Розумна» тканина не мнеться, тому дитячі сорочки, спідниці, сарафани та штани виглядають випрасуваними й охайними. Розробка Crease Resistant зберігає ідеальні стрілки на штанах навіть після прання, а Non Iron значно скорочує час прасування сорочок.

00293_SHOT8_192.jpg00293_SHOT6_331_ONLINE_ONLY.jpg

Під час створення колекції шкільної форми Marks & Spencer використовує 100 % органічну бавовну, вирощену в екологічних умовах. Ця ініціатива щодо збереження навколишнього середовища й мінімізації шкоди від виробництва впроваджується брендом уже багато років. Отже, Marks & Spencer подбав не тільки про дитячий комфорт, а і про планету загалом.

Колекція формує практичний і стильний шкільний гардероб. Речі вирізняються універсальністю й чудово поєднуються між собою. Дівчаткам сподобаються сарафани та плісировані спідниці в комбінації з блузами й жакетами. Хлопчики із задоволенням будуть носити штани, сорочки, джемпери та кардигани. Колекцію поєднує класичний англійський стиль — елегантні моделі, лаконічні деталі і стримані кольори.

Шкільна форма від Marks & Spencer вироблена з урахуванням інновацій і модних трендів. Її якість і зручність оцінять як діти, так і батьки!