Асортимент модних брендів в ТРЦ Ocean Plaza поповниться ТМ HUGO

16 Липня 2019
Асортимент модних брендів в ТРЦ Ocean Plaza поповниться ТМ HUGO

Уже в серпні молодіжна аудиторія відвідувачів ТРЦ Ocean Plaza, яка не боїться змішувати стилі і експериментувати, зможе відвідати новий бутик німецького бренду HUGO. Магазин площею 178 м2 буде оформлено в новому сучасному концепті і представить прогресивний одяг для молодих людей за напрямками Fashion, Casual, Classic.

Бренд HUGO позиціонує себе як відкриту платформу для самовираження і не обмежується жорсткими рамками в створенні одягу. Даний бренд створювався з метою розмежувати високу класичну моду і більш доступну інноваційну, яку могли б дозволити собі молоді люди із середнім достатком. Спрямованість на молоду аудиторію відбивається і в рекламних кампаніях бренду. Наприклад, в рекламі для HUGO брали участь такі підлітки як Лука Саббат, Фелікс Жеснуен, модель Анвар Хадід, брати-близнюки Уайатт і Флетчер Ширс, а обличчям осінньо-зимової колекції 2018 р. стала британська співачка M.I.A.

Згідно з інформацією компанії Ultragroup - офіційного представника торгової марки в Україні, в рамках молодіжної концепції бренду, дизайн і зонування магазину Hugo в ТРЦ Ocean Plaza базується на постійній комунікації з клієнтами. З урахуванням цього виконана не тільки рецепція бутика, де відвідувачі можуть відпочити, випити прохолодні напої, зарядити мобільний телефон, але і примірочні з зоною для комфортного очікування і відпочинку клієнтів.