Особистий кабінет

American Tourister в Ocean Plaza – найкраще для подорожей!

14 Листопада 2017 — 31 Грудня 2017
   Подорожі стали невід’ємною частиною кожної сучасної людини. Новий магазин торгівельною марки American Tourister, який відкриється в грудні 2017 в українському торговельно-розважальному центрі Ocean Plaza, запропонує унікальну можливість придбати необхідні в дорозі аксесуари, які зроблять комфортною будь-яку мандрівку або нетривалу подорож. Бутік всесвітньо відомого бренду площею 71 кв.м. буде знаходитись на нульовому рівні ТРЦ та представить продукцію American Tourister для активних мандрівників.

AT2014.png

  Бренд бере початок з 1933 року, коли Золь Кофлер заснував компанію з виробництва міцних та надійних валіз в місті Провіденс, штат Род-Айленд, США. У 1994 році компанія American Tourister була придбана компанією Samsonite, що ознаменувало союз двох найбільших світових брендів по виробництву валіз та сумок для подорожей. Сьогодні American Tourister являється другим найбільшим брендом у світі по виробництву надійних валіз і пропонує широкий вибір виробів для подорожей: валізи на двох колесах, валізи на чотирьох колесах, дорожні сумки на колесах, портфелі – для всіх видів подорожей.
 
   Магазин American Tourister в торговому центрі Ocean Plaza стане другою торгівельною точкою в Києві з цим ім’ям, де будуть продаватись найкращі аксесуари для подорожуючих: всіляке багажне приладдя та різноманітні рюкзаки. За допомогою цих аксесуарів ви можете без труднощів створити комфортну атмосферу в транспорті, аеропорту або готелі, оскільки автори колекцій продумали до найдрібніших деталей всі можливі потреби в умовах подорожей або відряджень і намагались повністю їх врахувати. До того ж кожен із аксесуарів в магазині American Tourister не тільки турбується про ваш комфорт, але і вдало підкреслить високий статус їх власників.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×