Особистий кабінет

ALLSAINTS ЛОНДОН: БІЛЬШЕ НІЖ КОЛИ-НЕБУДЬ ОСІНЬ 2018

6 Вересня 2018 — 20 Вересня 2018
ЧАСТИНА ІІ: ЗАХІД ЕДЕМУ

Восени 2018 ALLSAINTS продовжує другу частину своєї кампанії: «Лондон: більше ніж коли-небудь» і святкує це у рідному місті.

Це доповнення до першої частини «Лондон більше ніж коли-небудь» - минулорічний лист кохання східним околицям – тепер ALLSAINTS презентує «Захід Едему», рекламна кампанія із фотокартками та короткометражним фільмом, які висвітлюють проведення останніх літніх днів в найбільш незвичних для ALLSAINTS місцях – серці туристичного Лондона.

Знімальна група у складі моделей, перевтілених у безпритульних, панків та вигнанців, прямує на захід Лондона, здійснюючи втечу зі свого індустріального Едему на сході Лондона, вздовж Темзи, зупиняється на Трафальгарській площі, і продовжує свій шлях по дорозі The Mall у напрямку Букінгемського палацу до кінцевої точки подорожі – району Бельгравія. Колекцію бренду легко впізнати в малознайомому оточенні восени.

 Сайт 2.jpg 

У ALLSAINTS на протязі останніх кількох років ми зосередили свою увагу на позиціонуванні та кодексі бренду, і вирушили у пошук споріднених душ від Мексики до Нового Орлеану, від пляжу Venice Beach в Каліфорнії до Токіо, але, повернувшись додому, ми зрозуміли, що ніколи не виходили за межі нашого рідного східного Лондону. Під час зйомки нової колекції ми блукали по місту намагаючись знайти десь щось нове…Раніше я не уявляв їзду по Гросвенор сквер на Bentley 90-х років із моделями, слухаючи Браяна Феррі, який співає «Jealous Guy», але знайшов в цьому добре відомому щось надзвичайно радісне та нове: «Найважливіше – наше оточення».

Вілл Бідл, креативний директор

Чекаємо вас у фірмовому бутіку ALLSAINTS на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza.

Дивіться на мапі.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×