Особистий кабінет

Відкриття «Gourmet House» в ТРЦ «Ocean Plaza»

26 Вересня 2017 — 30 Вересня 2017

На гастрономічній карті Києва 30 вересня в ТРЦ Ocean Plaza відкривається новий простір для гурманів та поціновувачів якісних продуктів – «Gourmet House». Запрошуємо на святкування!

                Копия IMGL7373.jpg

З 13 до 19 години на відвідувачів чекатимуть зони активностей, майстер-класи, дегустації і welcome drink. Поки дорослі зайняті покупками, в «Gourmet House» діятиме дитяча зона.

О 16 годині відбудеться презентація авторських страв від кулінарного експерта, засновника «Гастромайстерні Confiture» і автора кулінарного онлайн-курсу «Мислити як кухар» Євгенія Клопотенко. Спеціально запрошенний гість приготує декілька закусок за розробленими рецептами, в яких будуть використані продукти від «Gourmet House». Ознайомитися з іншими рецептами Євгена Клопотенко ви можете на сайті klopotenko.com.

«Gourmet House» розташований на -1 і 0 поверсі ТРЦ «Ocean Plaza». На -1 поверсі ви зможете знайти рибний маркет з власним fish-bar «Дон Маре» і винний бутик «Wine House». На 0 поверсі розташовані корнери зі смачною їжею та продуктами – «Фреш База» з широким асортиментом імпортних сирів та хамону, «Masno» з крафтовими та фермерськими, м'ясними та молочними продуктами з усієї України, «Fresh Point» з свіжими фруктами, овочами, натуральними соками та смузі, «Здорова їжа & більше» з екологічними і здоровими продуктами, «Zum Zum» з горіхами, сухофруктами та східними солодощами, «Світ чаю» та пекарня-кондитерська «Mary».

Завітай в «Gourmet House» на відкриття – і тобі точно захочеться тут залишитись назавжди. Чекаємо в гості!    

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×