Особистий кабінет

40-річчя бренду PENNYBLACK

7 Вересня 2018 — 21 Вересня 2018

Італійський бренд із англійським духом Pennyblack з 1978 року відкриває світу модні тенденції та прививає тонкий смак.  Не дивлячись на Італійське походження, Pennyblack з перших днів свого існування надихався англійським стилем та духом свободи. Навіть ім'я бренду - це назва першої поштової марки, випущеної в Великобританії.

В цьому сезоні Pennyblack залишився вірним своїм незмінним принципам: натуральні тканини, класичні принти, яскраві кольори, - все це поєднується в зручному одязі, що не сковує рухів. Бренд створює функціональні та динамічні колекції, які не залишать без уваги кожну власницю речей Pennyblack.

За 40 років бренд встиг зарекомендувати себе як взірець кращих традицій виробництва повсякденного одягу. У ювілейній колекції ви знайдете все необхідне: від пальт, тренчів, блейзерів до суконь, штанів та аксесуарів. Дизайнерам Pennyblack вдається надати, здавалося б, консервативним речам сучасний та зухвалий характер, що підкреслює англійський стиль бренду. В колекції Pennyblack ви однозначно знайдете відгуки свого внутрішнього «Я», та підкреслите свою неповторність та вишуканий стиль.


Чекаємо вас у фірмовому бутіку PENNYBLACK на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza.

Дивіться на мапі.

Підпишіться на новини

Ми ділимося тільки найважливішими новинами і не надсилаємо розсилки частіше разу на тиждень.

×

Iм'я

Поле заповнене некоректно

E-mail

Телефон — необов'язково поле

!Будь ласка, заповніть зазначені поля коректно

×