Personal Office

Колекція MARC CAIN осінь-зима

8/25/2016 — 2/12/2018

Тема нової колекції MARC CAIN - The Big Easy. The Big Easy оспівує харизматичну естетику пронизаного джазовим духом Нового Орлеана. Невимушена легкість буття цієї пульсуючою метрополії втілена в світлих кольорах і розслаблено-елегантних андрогінних образах, вишукано об'єднали жіночну м'якість і чоловічі силуети. 
MC_FW2016_F_01.jpg
Статус ключових луків завойовують широкі брюки з щільною посадкою на талії, які комбінуються з довгими жилетами і двосторонніми пальто з вовни і кашеміру. Поряд з ними провідні позиції займають пальто з інтегрованою бахромою, а також брюки і блузи з камуфляжним анімалістичним принтом. Злегка розкльошені брюки фасону Kick Flare демонструють переосмислений тренд легендарної епохи 70-х років. Вони відмінно поєднуються з пуловерами вільного крою.
MC_FW2016_F_03.jpg MC_FW2016_F_18.jpg MC_FW2016_F_04.jpg
Спідниці, сукні і туніки з ажурними окантовками зі штучної замші наділяють колекцію жіночно-грайливим шармом. Родзинкою теми виступає довга спідниця з сітки з леопардовим під'юбником напросвіт.  Важливим доповненням теми є кашемірові шарфи з квітковим принтом і палантини з штучного «лисячого» хутра. Трикотажні банти, широкополі капелюхи і берети вишукано завершують образи. 

Share