Personal Office

З вогником та смаком - «Хачапурі і Вино» в ТРЦ Ocean Plaza   

11/20/2017 — 2/12/2018
   Кількість закладів в ТРЦ Ocean Plaza, де можна смачно та із задоволенням провести час, в кінці листопада поповниться рестораном грузинської кухні «Хачапурі і Вино». Новий ресторан буде розміщено на нульовому поверсі фасадної частини торгівельного центру.

  "ТРЦ Ocean Plaza - улюбленець серед київських ТРЦ. Цей торгівельний центр щогодини приймає величезну кількість гостей. Виходячи з цього, ми хочемо відкрити його відвідувачам нові грані гастрономії", - відзначила керуюча мережі ресторанів напрямку "Грузія" компанії FM Group Оксана Юдіна.
  
   У новому закладі буде представлений не просто набір традиційних страв грузинської кухні, а передана особлива атмосфера легкості і привітності цієї південної країни. На даний момент вже успішно працює п'ять ресторанов«Хачапурі і Вино», і заклад в ТРЦ Ocean Plaza стане шостим.

   За словами Оксани, сама атмосфера Ocean Plaza унікальна: зовнішній вигляд торгівельного центру, неймовірна організація і відчуття свята. "Тому ресторан тут за умовчанням буде особливим: починаючи з тонів блакиті і корала в деталях інтер'єру, авторських картин і колосальної різноманітності глеків. Гості відразу зможуть поринути у світ, де зовсім немає місця метушні, скрізь панує затишок і тепло, як вдома. Адже зараз жителі столиці відмовляються від зайвого пафосу, віддаючи перевагу тому, що їм дійсно потрібно - дивовижній кухні та чудовому сервісу. Якраз це пропонують своїм відвідувачам всі ресторани «Хачапурі і Вино», - підкреслила керуюча. Мережа «Хачапурі і Вино» вперше заявила про себе навесні 2016 року. Згідно планів компанії, новий ресторан стане черговим кроком на шляху розвитку мережі.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×