Personal Office

РЯТУЙ ЖИТТЯ НА HALLOWEEN В OCEAN PLAZA

10/24/2017 — 2/07/2018
28 жовтня Ocean Plaza запрошує на святкування Halloween. На відвідувачів чекає багато цікавого інтерактиву, зустрічі з зірками, конкурси та шоу-програма, але головною метою свята стане благодійність – кожен бажаючий зможе стати донором крові та врятувати чиєсь життя.

 В останню суботу жовтня в Ocean Plaza традиційно відбудеться День всіх святих. Але цього року головними героями свята будуть не привиди, кажани, павуки та страховиська – цього року героєм можеш стати ти. В рамках спільного соціального проекту Ocean Plaza з ДонорUA та Edipresse «Ми з тобою однієї крові», кожен бажаючий може прийти до ТРЦ з 10:00 до 13:00, здати кров та врятувати життя. Долучайся до благодійного проекту разом із українськими зірками та знаходь себе у репортажах VIVA! і Единственная.

Ocean Plaza приготував яскраву програму для своїх гостей: кулінарний експерт Євген Клопотенко влаштує феєричний кулінарний виступ, гурт NAONI Orchestra подарує яскраві враження своїми мелодіями, а також гарантовано інтерактиви від ведучого, конкурси та розіграші.

Чекаємо на вас о 10:00 – розважайтеся та робіть добрі справи разом з ТРЦ Ocean Plaza!

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×