Personal Office

PUMA в ТРЦ Ocean Plaza – «Завжди швидше»

3/01/2018 — 3/15/2018

     Дев'ятого березня поточного року всіх шанувальників всесвітньо відомого бренду PUMA чекає приємний сюрприз – в ТРЦ Ocean Plaza відкриється магазин бренду в оновленій концепції. Бутік PUMA для любителів активного відпочинку відчинить свої двері на другому поверсі ТРЦ Ocean Plaza.

4сайт.jpg
    Оновлений магазин оформлено в концептуальному технологічному стилі – чітка геометрія, використання величезних світлових панелей, футуристичний сріблястий металік – все ніби буде переносити в майбутнє. А вхід в магазин, виділений червоним порталом, запросить кожного відвідувача ТРЦ зробити крок за територію буденності і поринути в світ спорту, краси і нових емоцій. Однак творці бренду подбали не тільки про зовнішній аспект. Кожен товар в магазині – це результат великої праці величезної команди. Асортимент PUMA – це технологічне екіпірування для бігу, фітнесу, тренінгу і просто модні речі для комфортного та яскравого життя. Якщо згадати історію, першим успіхом компанії PUMA стали розробки в області створення взуття для футболістів.

5 сайт.jpg

Традиції якості – міцність, комфорт, легкість, еластичність – стали основними принципами, якими керуються технологи PUMA. Тому, як досвідчені профі, так і любителі активного відпочинку знайдуть в новому магазині PUMA потрібну модель. А чіткий розподіл колекцій в просторі оновленого магазину зробить шопінг захоплюючим і легким.

2 сайт.jpg
«Місія PUMA – бути найшвидшим спортивним брендом у світі. Тому гасло бренду – «Завжди швидше» (Forever Faster) означає перетворювати складності в можливості, грати, встановлювати свої правила, довіряти інстинктам і перемагати», – пояснюють філософію бренду в компанії. PUMA з 1948 року створює інноваційні продукти для найкращих і найшвидших спортсменів в світі: від футболу до гольфу, від мотоспорту до бігу. Міцна зв'язка між спортсменом і продуктом є візитною карткою бренду, обличчями якого в різний час були такі відомі спортсмени як: Усейн Болт, Марта Вієйра да Сілва, Лексі Томпсон, Серхіо Агуеро, Маріо Балотеллі та інші.

3 сайт.jpg

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×