Personal Office

Фірмовий магазин Ted Baker відкривається в ТРЦ Ocean Plaza

4/05/2018 — 4/26/2018

ТРЦ Ocean Plaza продовжує радувати справжніх поціновувачів моди та стилю. Просторий бутик легендарного англійського бренду Ted Baker площею 155 м2 відчинить свої двері цього літа на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza. Відповідний договір оренди підписаний за сприяння компанії UTG.

3.jpg

Історія ТМ Ted Baker бере свій початок в 1988 році у Великобританії – у місті Глазго. Спочатку власне виробництво базувалося на виготовленні чоловічих сорочок, які відрізнялися якістю пошиття, елегантністю і були не схожі одна на іншу. Зараз під брендом Ted Baker створюються жіночі та чоловічі колекції одягу і взуття, а також аксесуари. Відмінною рисою всіх виробів є їх різноманітність і неординарність. Завдяки сміливості ідей та бездоганному виконанню дизайнерської думки, бренд завоював ринок і став популярним далеко за межами Британії.

1.jpg  

І все ж, справжню популярність бренду приніс не лише стиль виробів, а їх чудова якість та практичність. Сьогодні купити Ted Baker можна в США, Європі, Австралії і країнах Сходу. Компанія Ted Baker отримала премію «No Ordinary Brand», як самий неординарний бренд на Британських островах, а в фірмовому магазині Ted Baker були зняті деякі сцени з 21-го фільму про Джеймса Бонда «Казино« Рояль».

6.jpg

Тепер і відвідувачі ТРЦ Ocean Plaza також зможуть оцінити яскравий стиль речей від Ted Baker. Створюючи концепцію дизайну нового магазину представники бренду надихалися ідеєю природи, а саме святкуваннями і обрядами, пов'язаними з природними явищами. "Натхненням для створення дизайну нового магазину стало українське свято Івана Купала, яке ми поєднали з ідеєю традиційного англійського торжества Літнього сонцестояння. Тому в інтер'єрі будуть використані поєднання теплих тонів з земляними матеріалами, а також лісові мотиви, такі як: папороті, 4 елементи (повітря , земля, вогонь і вода), сонячний годинник і тематичні візерунки ", - повідомила дизайнер магазинів Ted Baker Шарлотта Гоулд.

5.jpg

А головне - в новому магазині буде представлено великий асортимент продукції, яка точно не залишить байдужим вітчизняного покупця.Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×