Personal Office

ПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ

Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та PassionataПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ

Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata

12/20/2017 — 2/12/2018
1.jpg

ПІД ЗНАКОМ КОХАННЯ Ідеї святкових образів від Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata

Як доленосні подарунки приходять у маленьких коробочках, так і найбільш незабутні новорічні вечірки проходять у камерному форматі, де тільки дівчина та обранець. Щоб свято для двох вдалося, достатньо зосередитися на приємному очікуванні, а вибір вбрання та сценарій вечора довірити легендарним французьким брендам нижньої білизни Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata.
     В осінньо-зимових колекціях 2017-18, представлених у мультибрендовому бутику Chantal boutique de Paris, є все, щоб почати рік із задоволення та провести його в коханні. Щоб 2018-й пройшов під егідою спокуси, французькі бренди пропонують зустрічати його у нижній білизні пристрасних кольорів. П’янкі відтінки бордо варто шукати у комплектах Luxembourg від Chantelle, полум’яні – в моделях Presieux Аmour від Aubade, а в комбінації зі збуджуючими мереживами – у боді Tentation від Chantal Thomass. Блиск далеких зірок, світло гірлянд, іскри бенгальських вогнів та дівчата у комплектах Tombeuse від Chantal Thomass – у новорічну ніч все буде мерехтіти дивами. Сяяти прекрасній половині людства допоможе розсип кристалів Swarovski, що прикрашає моделі.
     Ще одна приваблива альтернатива, запропонована мадам Шанталь Томасс, - комплекти Fragrant Delice. Виготовлені з тюлю та стрічок бюстгальтери, трусики, боді та пояс символізують військову екіпіровку та натякають чоловіку, що у найближчому майбутньому він буде взятий в полон. Стратегія підкорення Його серця може бути втілена до зміни календарних дат. Конструкції з тасьом і мережива, що імітують портупеї, в нижній білизні Troublant Desir бренду Aubade – єдине необхідне знаряддя, щоб зачарувати чоловіка.
        З лінією Boite a Desir, можна не мати сумнівів, яке бажання обранець загадає під бій курантів. Все, про що буде мріяти коханий – скоріше розв’язати кокетливий бантик на комбінації та випробувати аксесуари. Слідуючи астрологічним прогнозам, що рекомендують святкувати у чорному, та своєму природженому відчуттю прекрасного, команда Passionata пропонує зустрічати Новий рік у комплектах Embrasse Moi та Eyelash, які виконані у кольорі нуар.
        Якщо в планах на новорічну ніч не тільки тет-а-тет, але й вечірка з друзями, варто придивитися до боді Babylone бренду Chantelle. Гладкі тканини приємно огортають тіло та сховаються під сукнею, а декор з тюлю зробить пікантний акцент на декольте та змусить чоловіка палко жадати на продовження вечора наодинці. Краще, ніж перше побачення, може бути тільки рандеву, довжиною в життя. Хвилюючі зустрічі та зворушливі зізнання – усі прояви почуттів наповнять долю, починаючи з новорічної ночі і назавжди. Залишилося тільки обрати нижню білизну з колекції Aubade, Chantal Thomass, Chantelle та Passionata та зустрічати кохання!
        2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg 

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×