Personal Office

Перший в Україні магазин Trollbeads відкриється в ТРЦ Ocean Plaza

5/05/2018 — 5/19/2018

ТРЦ Ocean Plaza ось уже багато років є ідеальним майданчиком для виходу на ринок нових брендів. Уже на початку літа відвідувачів Ocean Plaza чекає черговий сюрприз – на першому поверсі комплексу відкриється бутік відомого в світі бренду Trollbeads. Про основні особливості нового магазину і плани розвитку в Україні розповідає директор ТОВ «ЛТД Талісман» Марина Воротинцева.

2018_TB_Summer_bracelets_Blue_Round_01.jpg  2018_TB_Summer_bracelets_Blue_S_03.jpg

Яка історія бренду Trollbeads і чому було прийнято рішення представити його українським покупцям?

Свій початок бренд бере в 1976 році, коли срібних справ майстер Серен Нільсен заснував у Копенгагені невелику фірму «Troldekugler». Саме Сереном Нільсеном і членами його сім'ї були розроблені і створені перші намистини, а бусиной, що поклала початок величезної колекції, став виріб із зображенням троля.

«Кожна історія має свою намистину» - слоган компанії і ці слова заклали основну концепцію розвитку бренду, коли кожна намистина Trollbeads дійсно несе свою історію і сенс. Тому покупці стають колекціонерами виробів і відданими «фанатами». І ми хочемо представити цей воістину унікальний бренд українським покупцям.

Важливо, що Trollbeads є засновником концепції «браслетів з намистинами», і на сьогоднішній день бренд представлений в 50 країнах світу і нараховує понад 4000 магазинів.

У чому будуть полягають основні особливості магазину в ТРЦ Ocean Plaza?

Цей магазин Trollbeads завжди буде самим особливим, оскільки він перший на території України. Так само показовим є той факт, що в нову літню колекцію бренду входить намистина Blue Ocean. Це захоплюючий експонат - скляна кулька з обмеженим тиражем, розроблена японським дизайнером нозом Кадзи, що показує океан і змушує вас мріяти про сонячні дні. Тому можна сказати, що Trollbeads не випадково для виходу на ринок вибрав ТРЦ OceanPlaza.

Якщо ж говорити про магазини бренду, то вони всі об'єднані вишуканим і впізнаваним дизайном. Кожен метр магазину Trollbeads створений данськими дизайнерами і дозволяє кожному покупцеві зупинитися на мить в самій Данії. Унікальний дизайн, тисячі абсолютно ексклюзивних прикрас із золота, срібла і дорогоцінних каменів, подарують нові емоції, думки і почуття.

Який асортимент буде представлений в магазині?

Основний асортимент - це звичайно намистини і браслети, але так-же є кільця, сережки, підвіски і ланцюжки найвищої якості. Колекції оновлюються 9 раз в рік: існує одна базова колекція, 4 сезонних, а також 4 лімітованих. Каждий̆ елемент ювелірного виробу оригінальний, адже свій внесок в створення Trоllbeads внесли понад 50 дизайнерів з усього світу.

Всі намистини виготовляються вручну з срібла 925 проби, золота 750 проби, муранського скла, міді, напівкоштовних і дорогоцінних камней̆.

У виробництві золотих і срібних вироби Trollbeads використовується високоякісний спосіб виливки. Основні виробничі потужності знаходяться на території Данії, Німеччини та інших країн Євросоюзу, що забезпечує найвищий контроль на кожному етапі виробництва будь-якого виробу. Крім того всі вироби сертифіковані за всіма нормами і стандартами Євросоюзу.

  2018_Summer_Craftsmanship_01.jpg

Хто є цільовою аудиторією магазину?

Наша цільова аудиторія фактично безмежна, оскільки бренд має величезний асортимент, який постійно розширюється. Наші клієнтки - це сучасні жінки 16-60 років, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність, характер і спосіб мислення, оскільки двох однакових браслетів не існує. Наші покупці можуть асоціювати кожну намистину з певними життєвими моментами, тим самим зберігаючи спогади і емоції у себе на браслеті. Тому деякі намистини стають справжніми талісманами і виконують бажання.

Але компанія має колекцію ювелірних виробів «TROLLBEADS MEN» створену для сильних і впевнених у собі чоловіків, які знають, чого хочуть від життя.

Продукція якого цінового сегмента буде представлена ​​в магазині?

Вироби Trоllbeads, незважаючи на свою ексклюзивність та унікальність, завдяки широкому ціновому діапазону доступні як студенту так і бізнес-леді. Більш того існує можливість купувати прикраси поетапно - поступово формуючи свою колекцію. Первісною може бути покупка браслета, а потім придбання намистин, підвісів, зміна замку і так далі. Звичайно ж таке колекціонування не тільки перетворює покупку в інтригуючий процес придбання прикраси, але і є фінансово необтяжливим.Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×