Personal Office

Перший монобрендовий магазин Ted Baker відкрився в ТРЦ Ocean Plaza

9/26/2018 — 10/12/2018

22 вересня в ТРЦ Ocean Plaza відбулося урочисте відкриття бутіка легендарного англійського бренду Ted Baker. Просторий магазин площею понад 155 м2 відчинив свої двері на першому поверсі популярного центру. Вперше Україна познайомилася з Ted Baker в лютому 2018 року, відкривши корнер. Відчувши величезний потенціал та інтерес до бренду, Ted Baker вирішив продовжити активний розвиток в Україні в форматі магазинів. Відповідний договір оренди підписаний при співпраці з компанією UTG.

Ted Baker - англійський бренд чоловічого та жіночого одягу, а також аксесуарів, був заснований в 1988 році. Перший магазин компанії з'явився в місті Глазго в березні 1988 року. На даний момент бренд представлений в 35 країнах світу з глобальними продажами вище 1,5 млрд. фунтів стерлінгів. Продукцію Ted Baker можна знайти в магазинах від Лондона до Лос Анджелеса, від Мельбурна до Мадрида і від Сінгапуру до Сан Франциско, а також в провідних універмагах світу, а тепер і в Україні.

    Кожен з магазинів бренду має абсолютно унікальний дизайн, який відображає як місцеві особливості території, де він відкривається, так і відмінні риси бренду. “Творцями дизайну магазинів є команда дизайнерів Ted Baker, які відкрили вже понад 150 монобрендових точок по всьому світу. Натхненням для створення дизайну нового магазину в ТРЦ Ocean Plaza стало українське свято Івана Купала, традиції якого представники бренду поєднали з ідеєю англійського свята літнього сонцестояння. Тому в інтер'єрі використані поєднання теплих тонів з природними матеріалами, а також лісові мотиви, такі як папороті, 4 елементи (повітря, земля, вогонь і вода), сонячний годинник і тематичні візерунки”, - повідомила Шарлотта Гоулд.

    Крім унікального дизайну, продукція даної ТМ завжди виділяється багатством рішень стосовно кольорів, барвистими квітковими принтами, а також великою кількістю металевих вставок і декоративних елементів. Популярність і справжню любов клієнтів бренду забезпечила виключно висока якість виробництва. Незвичайний дизайн, увага до деталей, незмінно висока якість тканин, приправлені англійським почуттям гумору, - Ted Baker є квінтесенцією британського стилю. Тому він відомий як найбільш неординарний бренд на території Британських островів і далеко за їх межами. Тому, без сумніву, великий асортимент продукції, представлений в новому магазині, не залишить байдужим вітчизняного покупця.


Чекаємо вас у бутіку Ted Baker на першому поверсі ТРЦ Ocean Plaza.

Дивіться на мапі.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×