Personal Office

Pazolini представляє ексклюзивну капсульну колекцію жіночих туфель, присвячену 25-річчю бренду

6/02/2017 — 6/23/2017
У цьому році бренд Pazolini відзначає 25-й ювілей. Порушуючи традиції, команда бренду вирішила не приймати подарунки, а роздавати. Створена з нагоди святкування колекція Limited Edition дарує дівчатам естетичне задоволення, абсолютний комфорт і ідеї для неповторних образів!
                                                         Limited Edition Pazolini.jpg
Капсульна колекція жіночих туфель Limited Edition - втілення цінностей Pazolini, незмінних ось уже 25 років: бездоганна елегантність, неповторний стиль і безкомпромісна якість.

Вишуканий модельний ряд лінії виконаний в чотирьох відтінках: ніжному айворі, стриманому сріблясто-сірому, мрійливо карамельному і хвилюючому чорному - кожна пара ідеально підійде до вечірнього вбрання і додасть розкоші в повсякденний стиль.

 

Класичний, елегантний дизайн туфель-човників доповнює фурнітура у вигляді перлинного обрамлення - декор виглядає так реалістично, ніби це справжні перлини, зібрані з безодні, де їх століттями полірували час і океан. Гладка поверхня створює глянцевий ефект і відображає відблиски софітів, що осяюють життєвий шлях прекрасної половини людства, а мерехтіння на гострому носку додадуть в образ рівно стільки блиску, скільки дозволяють правила хорошого смаку.

Завдяки еталонній висоті, шпилька подарує відчуття звеличенності та твердого ґрунту під ногами. Стилет наблизить дівчину до хмар, забезпечивши при цьому повну стійкість.

 

                                                         Limited Edition Pazolini 1.jpg

До туфель - сумочку у тон! Бажання Pazolini подарувати дівчині цілісність образу виражено і в колекції SS17 - клатчі повторюють стилістику човників і в парі з ними створюють гармонійний дует.

                                   Carlo Pazolini_ SS17_Image 25.jpg

Чверть століття кропіткої праці, філігранної майстерності і невтомного вдосконалення технологій пройшли не дарма: ювілейна капсула Pazolini - твір мистецтва бренду. Ексклюзивні туфлі Limited Edition неодмінно увінчають колекцію взуття дівчини, як її найунікальніший експонат!


Share