Personal Office

На поклик бажань – колекція купальників французького бренду Aubade

6/07/2018 — 6/21/2018

Вікенди біля моря, дегустації екзотичних страв і чарівні заходи сонця на лазурових берегах — усе може раптово здійснитися, якщо в сумці є закордонний паспорт та ідеальний купальник. Розмаїття вишуканих і фантазійних моделей представлено в літній колекції Aubade.

 Aubade SS 2018 beachwear collection, Eclat d’Oasis.jpg  Aubade SS 2018 beachwear collection, Fleurs Tropicale (1).jpg  Aubade SS 2018 beachwear collection, Fleurs Tropicale (2).jpg

Подорожі та книги — творіння відчайдушного романтика, який хотів проживати безліч доль і пропускати крізь свідомість унікальні досвіди. Подібно до цього, купальники Eclat d'Oasis спонукають експериментувати з чуттєвими амплуа: то одягатися у вишуканий, із легким натяком на еротику, чорний, то зберігати інтригу до останнього — в суцільному червоному. Декоративні деталі моделей підіграють зміні образів: звабливе драпірування та фантазійні аплікації підійдуть і мрійливому, і іронічному настрою.

Радісна атмосфера літніх музичних фестивалів — паморочить голову. А надто, коли запальні мелодії звучать в унісон із шумом прибою. Тропічні принти лінії Fleurs Tropicale додадуть грайливого настрою енергійному відпочинку. Купальник можна доповнити тунікою із цієї ж серії і насолоджуватися танцями до світанку.

На заклики бути сміливішою іноді можна відповісти бунтом і усамітнитися в маленькому кафе з келихом крижаного брюту. Присвятити час роздумам і спогляданню красот. Купальники Soupir des Mers ілюструють: чим активніше реагувати на fashion-витівки, тим ціннішою стає і добра класика. Відзначаючи швидкоплинність трендів, хочеться стати прихильницею моделей, які ніколи не вийдуть із моди: заглибитися в нюанси крою і дослідити ідеальну палітру.

 Aubade SS 2018 beachwear collection, Soupir des Mers (1).jpg  Aubade SS 2018 beachwear collection, Soupir des Mers (2).jpg

Влітку оди жіночності і привабливості лунають дедалі гучніше. Із купальниками Aubade впевненість і любов до себе стануть лейтмотивами сезону. Запрошуємо до Chantal boutique de Paris.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×