Personal Office

Шкіргалантерея FIDELITTI відтепер у Ocean Plaza

11/21/2017 — 2/12/2018
Український проект FIDELITTI, що завоював серця прихильниць європейської якості в Україні та країнах СНД, відкриває свій острівець в кращому ТРЦ України - Ocean Plaza.

4.jpg

Новий магазин жіночих сумок і аксесуарів розміститься на другому поверсі торгівельного центру. FIDELITTI — модний бренд сумок і аксесуарів, народжений в Одесі в 2016 році.

3.jpg

 "За такий короткий час ми зуміли заявити про себе як про виробника продукції найвищої якості. А все завдяки тому, що із самого початку була поставлена мета - стати найуспішнішим проектом на ринку шкіргалантереї", - розповідає історію створення ТМ Ангеліна Гордієнко, креативний директор компанії FIDELITTI.

5.jpg

 Народившись в "перлині біля моря", бренд успішно розвиває мережу магазинів в столиці. В той же час, вироби Fidelitti мають попит за кордоном, про що свідчать регулярні продажі в країни Європи. І тепер відвідувачі Ocean Plaza зможуть оцінити впізнаваний стиль, якісні матеріали і різноманіття кольорів продукції вітчизняного виробника.

7.jpg

 За інформацією керівника, в молі буде представлена остання колекція FIDELITTI, де зроблено акцент на асиметрії і геометрії.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×