Personal Office

Оновлений магазин SASSOFONO в ТРЦ Ocean Plaza

10/26/2018 — 11/09/2018

 У жовтні 2018 року в найпопулярнішому ТРЦ столиці - Ocean Plaza відбудеться урочисте відкриття магазину найвідоміших турецьких брендів одягу преміум-класу - SASSOFONO в новому концепті. Оновлений бутік розмістився на 2 поверсі популярного торгового центру на площі 105 м2.

Відмінною рисою Sassofono завжди було прагнення вгадати бажання жінки в кожен момент її життя, прикрашаючи її лініями вишуканих ювелірних виробів, стильними сумками і взуттям, чудовими вечірніми сукнями, комфортним одягом для відпочинку, а також суворим, але елегантним одягом для бізнес-леді. На даний момент під цією торговою маркою існують три лінії продукції, одна з яких включає жіночий одяг, вироби зі шкіри, хутра, аксесуари та ювелірні вироби - Sassofono, а також лінії, представлені виключно жіночим одягом - Sassofono Club і Ciolla. У зв'язку з тим, що колекції дуже великі і різнопланові, в цьому магазині відвідувачі будь-якого віку від 18 до 60 років можуть підібрати одяг на всі випадки життя, будь це вечірній вихід, повсякденний образ або ділова зустріч.

В Україні за 3 роки активної роботи відкрито 13 магазинів, в таких містах як: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса. Але Sassofono не зупиняється на досягнутому, згідно з планами компанії до 2020 року планується відкриття ще 5 магазинів в ТРЦ Києва і України.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×