В Ocean Plaza відкривається ювелірний бутик FREYWILLE 

10/25/2016 — 2/12/2018

Ставши одного разу власником прикрас або аксесуарів цього бренду, більшість поціновувачів ювелірних виробів повертаються до них знову і знову. Тепер зробити це буде ще простіше!
HW10_10002Nights_05.jpg  HW2_Street_Rivers_07.jpg

18 листопада в ТРЦ Ocean Plaza відкривається бутик унікального ювелірного бренду – FREYWILLE. У підготовці до відкриття нового магазину відомої в усьому світі компанії брала участь співвласниця і арт-директор FREYWILLE Сімоне Грюнбергер-Віллі. Дизайн приміщення розроблявся спеціально для Ocean Plaza, але, тим не менш, він буде дуже схожий з оформленням бутиків FREYWILLE на батьківщині бренда – у Відні.

GK.JPG ring.jpg
Компанія була заснована у Відні Мікаелою Фрай 65 років тому, але культові сучасні риси прикраси бренду придбали лише з приходом молодої художниці Сімоне Грюнбергер в 1980 році. Перший бутик FREYWILLE в Україні був відкритий 9 років тому в Києві.

Parfume_Event[51].jpg

У FREYWILLE представлені не тільки жіночі прикраси, але й чоловічі аксесуари, а також оригінальне доповнення до ювелірних виробів: парфумерна лінія, створена спільно з провідними світовими парфумерами, шовкові хустки, кашемірові і шовкові палантини – все це, безумовно, користується великою популярністю у покупців, але 80% продажів – це все ж прикраси в позолочених оправах або оправах з 18-ти каратного золота.

Share