Personal Office

Marks & Spencer представляє базову лінію жіночої білизни

5/18/2017 — 2/07/2018

Вона прихована від стороннього погляду, але результат її правильного вибору помітний здалеку. Нижня білизна - надійна основа незабутнього образу і перевірений спосіб перетворити повсякденний стиль і настрій. Базові комплекти колекції  британського бренду Marks & Spencer практично не відчутні, але комфорт, який вони дарують дівчині, відчутний протягом усього дня!
Marks & Spencer_Basic Lingerie_image_lowrez2.jpg
Моделі нижньої білизни Marks & Spencer - результат більш ніж 130-річного копіткого відточування майстерності і вдосконалення технологій виробництва. Вивірені конструкції, продумані шви, майстерно підібрані матеріали і класичний дизайн - 4 незмінних лейтмотива колекцій втілилися в лінії, яка пропонує базові комплекти.

Знакова модель бренду - ультрам'який бюстгальтер, витканий з ніжного полотна, яке, торкаючись тіла, дарує тактильне задоволення. Формовані чашки або push-up, класичний фасон або мінімайзер - Marks & Spencer надає дівчині карт-бланш для вибору форми бра під потреби її фігури.

Відчуття комфорту і почуття впевненості в собі, джерело завзятого настрою і натхнення для ефектних образів - правильно підібрана нижня білизна здатна творити дива! Щоб не помилитися, потрібно лише зупинити вибір на колекціях британського бренду.

Share