Personal Office

В ТРЦ Ocean Plaza відкриється Silk Cashmere Fur

6/07/2018 — 6/21/2018

У червні цього року в ТРЦ відкриється просторий магазин площею 145 м2 Silk Cashmere Fur. Новий бутик розміститься на другому поверсі торгового центру і представить кращі авторські моделі українських дизайнерів.

3U3A3929.jpg  3U3A4131.jpg  3U3A3981.jpg

Концепція інтер’єру нового магазину одразу приверне увагу і вигідно виділиться на тлі оформлення бутиків у конкурентів, так як Silk Cashmere Fur створюється кращими дизайнерами, які приділяють увагу кольорам і світлу. Зокрема, зроблений акцент на дорогих пастельних відтінках, простір обладнано просторими примірочними з великою кількістю світла і дзеркал, а для супутників покупців передбачені зони релаксу. Що стосується асортименту, який буде представлений в бутіку, за словами Сергія Бельського, керуючого магазином, "це буде перший в Україні бутик, створений шляхом колаборації чотирьох брендів: GD Cashmere, CentrEGO, O`SheLingerie, ElMilas".

CentrEgo_2017_06_17111276.jpg  CentrEgo_2017_06_17111703.jpg  CentrEgo_2017_06_17111166.jpg

Зокрема, бренд Centr EGO був створений в 2005 р. і спеціалізується на виготовленні лімітованих колекцій якісної одягу з натуральних тканин. Крім одягу, Centr EGO спеціалізується на виготовленні дизайнерських сумочок і галантерейних виробів зі шкіри (гаманці, портмоне, ремені, візитниці). А неповторний стиль і матеріали найкращої якості роблять кожну сумочку від Centr EGO унікальною. Другий бренд - GD Cashmere з'явився в 2015 р, але вже зайняв лідируюче місце на ринку української моди і спеціалізується на випуску колекцій з кашеміру. На сьогоднішній день GD Cashmere- виробник трикотажного (в'язанного) одягу з кашеміру, мериносової вовни, шовку, бавовни від італійських постачальників. Третій бренд, який буде представлений в магазині - O`SheLingerie, створений Наталією Кошель в 2016 р. Дизайнер вирішила зробити нижню білизну, як протест проти зайвої простоти і повсякденності. В її роботі використовується виключно приємне до тіла мереживо французького та італійського виробництва, а широка база лекал дозволяє підібрати комплекти для будь-якого типу фігури і надати грудям чарівні форми. І останній бренд - ElMilas створює одяг, який підходить молодим жінкам, також активним дівчатам і леді, які цінують якість і практичність.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×