Personal Office

У 2019 РОЦІ БІГОВА ЛІНІЙКА UNDER ARMOUR ПРОПОНУЄ СПОРТСМЕНАМ ЩЕ БІЛЬШЕ

2/01/2019 — 2/15/2019

Більше взуття. Більше HOVR. Більш цифрових можливостей.
Та доступність в більшості країн світу.

2 лютого 2019 року - Кожен бігун відрізняється унікальним переліком потреб,
тому Under Armour представляє цілу лінійку високотехнологічних кросівок, побудованих на платформі UA HOVR™. Створюючи унікальні рішення для різних видів бігу, Under Armour прагне надавати спортсменам інструменти, яких вони потребують, щоб підштовхнути себе за межі уявних можливостей. Саме тому кожна з цих технологічних моделей кросівок має можливість цифрового підключення, що дозволяє безперешкодно з’єднати взуття з додатком MapMyRun™, відкриваючи доступ до даних про продуктивність бігуна та персоналізованих тренувань. Повна лінійка цифрових кросівок буде доступна по всьому світу для кожного бігуна - від Пекіна до Сан-Паулу та Балтімору. (натисніть тут, щоб дізнатися більше про взуття, з можливостями цифрового підключення)

Належне взуття має першорядне значення для всіх бігунів, як для професіоналів, які змагаються на найвищому рівні, так і для новачків, які купують свою першу пару кросівок для тренувань, щоб подолати їх перші 10 кілометрів. Догляд та відстеження змін в організмі є необхідністю, і нова лінійка бігового взуття UA HOVR Under Armour розроблена з урахуванням цього.

До весняної бігової лінійки кросівок UA HOVR 2019 року входять п’ять моделей:

UA HOVR Infinite – основна «якірна» модель бігової лінійки UA HOVR. Нейтральна амортизація та збалансованість для тренувань на довгі дистанції. Модель кросівок називається Infinite (переклад з Англ. Нескінченність; безмежність) оскільки вони були створені для дистанційного навчання, і для забезпечення бігуна неймовірним відчуттям поверхні під ногами впродовж нескінченої кількісті кілометрів.

Under Armour розробив і побудував ультра-спортивне взуття, що відповідає вимогам бігунів, які ставлять для себе певні цілі. Кожна деталь створювалась для забезпечення більшого комфорту та більшої підтримки.

UA HOVR Guardian - це кросівки для стабільності, і називається так завдяки своїй унікальній здатності допомагати керувати збитковою пронації. Так само, як і модель UA HOVR Infinite, UA HOVR Guardian сворена для навчання бігу на довгі дистанції.

UA HOVR Velociti 2 – модель для відпрацювання темпового бігу, яка забезпечує бігуна м’якістю, легкістю та швидкістю. Це еволюція оригінальної моделі Velociti ​​із застосуванням платформи HOVR.

UA HOVR Sonic 2 - це ідеальне поєднання амортизації та гнучкості, створені для м’якого і легкого бігу. Оновлення, в порівнянні з оригінальною моделлю HOVR Sonic, полягають в наявності пом’якшувала у верхньой частині кросівка для кращої фіксації ноги.

UA HOVR Phantom SE - це «спортивне видання» серії Phantom з покращеною повітропроникністю та верхньою частиною анатомічної форми, які при цьому зберігають відчуття надзвичайного комфорту, завдяки м’яким об’ємним литим елементам з боків та у середній частині стопи.


UA HOVR

Амортизаційна платформа UA HOVR була натхнена гравітацією. Той факт, що кожен крок призводить до імпульсного навантаження яке перевищує вагу бігуна в 2-4 рази, спонукав Under Armour розробити рішення, яке б поглинало цей імпульс та повертало цю енергію для додаткового відскоку. UA HOVR робить кожний крок легким і невимушеним, і, в кінцевому підсумку, підштовхує бігуна вперед.

У 2018 році Under Armour презентувала UA HOVR, вже третю амортизаційну платформу після Micro G™ та Charged Cushioning™.

У партнерстві з компанією Dow Chemical, Under Armour розробила власний піноматеріал UA HOVR, який забезпечує неймовірну м'якість з поверненням енергії, та абсорбцією ударів при кожному контактні ноги з поверхнею.

В процесі розробки Under Armour і Dow виявили, що піноматеріалу потрібен зовнішній утримувач. Рішення: Енергетична сітка, яка утримує піноматеріал, у поєднанні з обрамленням по периметру.

Результатом використання м'якої основи UA HOVR з енергетичною сіткою, яка утримує піноматеріал, стало отримання більш витривалої композиції, яка забезпечує неперевершене відчуття амортизації, і повернення енергії бігуну.

Раніше м'якість асоціювалась з повільністю, а більш високе повернення енергії (відскок) означав жорсткий і менш комфортних біг. Under Armour змінив цю парадигму платформою UA HOVR – це ідеальний баланс м’якості та відскоку. Тепер в лінійці UA HOVR існують моделі для кожного –  від бігуна, який шукає додаткову підтримку, до швидкісних спортсменів, яким потрібне взуття для інтенсивних тренувань.

Про Under Armour, Inc.

Under Armour - виробник спортивного екіпірування та обладнання, який перевернув розуміння образу спортсменів в світовому масштабі. Інноваційна продукція бренду, розроблена з метою зробити всіх спортсменів краще, продається по всьому світу для атлетів різних рівнів підготовки. Платформа Under Armor Connected Fitness ™ підтримує найбільше в світі фітнес співтовариство завдяки ряду мобільних додатків: UA MapMyRun, MapMyFitness, MapMyWalk, Endomondo і MyFitnessPal. Штаб-квартира Under Armour знаходиться в Балтіморі, штат Меріленд. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті компанії.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×