Personal Office

ДЕНЬ КЛІЄНТА В MARELLA ! 

10/18/2017 — 2/07/2018

21 жовтня о 15.00  запрошуємо відвідати День Клієнта в магазині  MARELLA! На Вас очікує колекція Осінь-Зима 2017/2018, fashion-коктейль, стильний аксесуар від бренда у подарунок за кожну покупку. Тільки в цей день буде дійсна спеціальна знижка: при купівлі 1 одиниці знижка 10%, від 2 одиниць – 15% на всю нову колекцію!

Колекція Marella Осінь-Зима -це зведений підсумок сучасного і функціонального стилю, який потрібен сьогодні жінці, добірка основних речей, які допомагають їй справлятися зі звичайним життям і безліччю різних ситуацій, які це життя в себе включає.

Гранжева клітина і червоні сукні як з казки поєднуються з сукнями-сорочками з набивного жоржета або вовняними форменими жакетами або жилетами. Мереживну спідницю в складку носять з байкерською курткою, а плаття в квіточку - з двобортним блейзером з вареної вовни. Це стане ключовим елементом колекції Marella Осінь-Зима, яка повертається до більш витонченої елегантності, зосереджуючись на пальто традиційних кольорів бренду - сірого, синього, чорного і верблюжого.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×