Personal Office

Колекція нижньої білизни Chantelle осінь/зима 2017-18

12/04/2017 — 2/18/2018
  Приваблива жінка, яка впевнена у своїй красі – завжди в епіцентрі цікавих подій. Чи піднімається вона по кар’єрних сходах або відважилася на екстремальну прогулянку до гірських вершин, зважилася опанувати нові види мистецтва або майстерно полонити чоловіче серце – скільки б разів на день не змінювалися цілі та плани, одне залишається незмінним. З вишуканою нижньою білизною Chantelle її скрізь будуть супроводжувати вдача та захоплені компліменти.

Chantelle FW 2017-18, Everyday Lace.jpg

Щоб кожен день був наповнений впевненістю у своїй неперевершеності та комфортом, дизайнери французького бренду пропонують лінію Irresistible, до якої увійшла нижня білизна з гладких тканин із максимально м’якими краями. Бюстгальтери та трусики немов зливаються з тілом, повторюючи кожен рух, а чашки пуш-ап допоможуть відчути себе на висоті. Подібний ефект нададуть і моделі Babylone, прикрашені візерунками хвилястих ліній. Плавність малюнку гармонійна з чуттєвістю жіночої душі, а приємні тканини комплектів та боді – з ніжною шкірою.

Chantelle FW 2017-18, Luxembourg (1).jpg

Бажаніше вечірньої прогулянки Єлисейськими Полями може бути тільки цілий день, проведений у нижній білизни Champs Elysees. Фактурні візерунки, поєднання тюля та вишивки, ажурні краї – комплектами приємно милуватися, як і однойменною паризькою вулицею. Ще сильніше в атмосферу французької неспішності занурюють моделі Luxembourg та Le Marai: плавні пройми, облягаючі бретелі, вишукані орнаменти, гармонійні кольори та багатий вибір фасонів – нижня білизна Chantelle дарує радісні відчуття і тілу, і душі.

Chantelle FW 2017-18, Luxembourg (2).jpg

Незалежно від календарної дати, жінці хочеться бути прекрасною щодня. Бажання виконують бюстгальтери та трусики Everyday Lace, що поєднують лаконічність базової нижньої білизни та романтичність мереживних комплектів.

Chantelle FW 2017-18, Champs Elysees (1).jpg

Жінка, яка обирає нижню білизну Chantelle, підкорює обранця з першого погляду, але команда французького бренду надихає продовжувати його дивувати. Культову лінію Presage в цьому сезоні дизайнери забарвили у пристрасний полум’яно-червоний та розшили мереживами – все, щоб вогонь кохання палав, як ніколи.

Чуттєві матеріали, чаруючі візерунки, звабливі кольори та фасони, що підкреслюють форми тіла – у нижній білизні Chantelle прекрасно все. Представлені моделі стануть невичерпним джерелом задоволення, а жінка у комплектах та боді від французького бренду – натхненням для всього світу та себе.

Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×