Personal Office

Black Friday у ТРЦ Ocean Plaza

11/08/2017 — 2/07/2018

  24 листопада Ocean Plaza влаштовує яскравий «прийом» для королеви розпродажу – Чорної П’ятниці! Шалені знижки, інтерактивні зони, розіграші та конкурси – розважайся у стилі Black Friday разом зі столичним ТРЦ.

  Лише уяви: святкова атмосфера шопінг-вечірки, яскрава шоу-програма, а на вітринах улюблених брендів зазначені знижки, від яких голова йде обертом. Якщо від цих слів у тебе загорілися очі, а серце почало битися частіше – вітаємо! Саме для тебе Ocean Plaza влаштовує Black Friday – ніч нестримного шопінгу. В останню п’ятницю листопада атмосфера в Ocean Plaza обіцяє бути дуже гарячою, адже світові бренди одягу оголошують шалені знижки.

  У стилі Black Friday будемо не лише скуплятися, а й розважатися. Підтримувати запальну атмосферу шопінг-вечірки будуть талановиті українські зірки, а на сцені будуть проводитися конкурси та розіграші призів. Безпрограшна акція «Колесо фортуни» створена для тих, хто не любить програвати. Бери участь та забирай гарантовані призи прямо на місці – від купонів до подарункових сертифікатів. А найщасливіші учасники розіграшу отримають у подарунок квадрокоптер і 2 квитки на унікальне магічне шоу «The Illusionists», * яке відбудеться в ДК “Україна” у лютому.

  Чорна П’ятниця в Ocean Plaza – це не лише шопінг. Це також багато інтерактиву, неповторні фотозони, яскрава розважальна програма, безліч конкурсів та подарунків.

  Шопінг-вечірка проходитиме до 02:00 – не пропустіть Black Friday в улюбленому столичному ТРЦ!


* Для участі в розіграші квадрокоптера DJI та квитків необхідно здійснити 1 (одну) або більше транзакцій, але не більше 3 (трьох) транзакцій, де кожна на суму від 350,00 грн. (триста п`ятдесят гривень 00 коп.), з оплати Товарів в будь-яких магазинах, що знаходяться на території ТРЦ (крім гіпермаркету «Ашан») на загальну суму від 1000,00 грн., тобто здійснити покупку товарів не більше, ніж 3 (трьома) чеками на загальну суму від 1 000,00 грн., що має бути обов’язково підтверджено наявністю розрахункових документів (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків) у період з 12:00 до 21:00 24 листопада 2017 року. 

  Пред’явити та зареєструвати розрахунковий документ/розрахункові документи (фіскальні або товарні, належно оформлені чеки), що підтверджують здійснення покупки, яка відповідає умовам Акції, біля інфо-стійки на 1-му поверсі ТРЦ. 
  Отримати та заповнити персональну реєстраційну анкету учасника Акції, що містить особисту інформацію учасника - П.І.Б., контактний телефон, тощо (надалі – «Картка»). 
  Після того, як Картку буде заповнено учасником Акції відповідно до даних Правил, учасник Акції отримує право на участь у розіграші Призів Акції. 
  Бути присутнім на розіграші, що відбудеться на головній сцені свята 24 листопада о 22:00. 


Share

Подпишитесь на новости

Мы делимся только самыми важными новостями и не присылаем рассылки чаще раза в неделю.

×

Имя

Поле заполнено некорректно

E-mail

Телефон — Необязательное поле

!Пожалуйста, заполните указанные поля корректно

×